משלוח חינם בקנייה מעל ₪249  |  10% הנחה לנרשמים חדשים לאתר! להרשמה *ההנחה מתעדכנת אוטומטית*
חנות

אודות

Gadot Garden

גדות גרדן הינו מותג של חברת גדות אגרו – החברה המובילה בסקטור החקלאי.

גדות גרדן מציעה באמצעות חנות מקוונת ומכירות B2B & B2C פתרונות מגוונים לבית ולגן בתחומי הגינון וההדברה, וליין מוצרים למדבירים מורשים.

גדות אגרו בע”מ עוסקת בתחומים שונים בחקלאות: הגנת הצומח, הזנה, אגרוטכניקה וזרעים, ובעלת ניסיון של מעל 70 שנים בתחום.

התמחות החברה במוצרים להגנת הצומח ובזרעים מאפשרת לה לספק לחקלאים מוצרים באיכות גבוהה המבטיחים להם יבול עשיר ואיכותי.

בשורותיה נמצאים צוות מומחים מתחום החקלאות והאגרונומיה אשר מלווים בייעוץ מקצועי את חקלאי ישראל כדי לייצר חקלאות מפותחת, מתקדמת עם יבול איכותי וגבוה תוך דבקות בחקלאות מקיימת והנמנעת משימוש יתר בתכשירי הדברה.

גדות אגרו מאמינה בחדשנות ועוסקת בחיפוש ובפיתוח של פתרונות יצירתיים וידידותיים לסביבה וזאת תוך כדי הגדלת היבול ושיפור איכותו ומזעור הנזקים לסביבה.

לאתר גדות אגרו  http://www.gadotagro.com

https://youtu.be/_uhkWVRPYfIhttps://www.youtube.com/watch?v=PIZPt78oWBI&feature=emb_logo&ab_channel=GadotAgro
גדות גרדן – ללקוח הפרטי

“גדות גרדן” הינה מחלקה בתוך גדות אגרו, אשר מגיעה כיום לשוק הקמעונאי ומציעה לכל אדם מן הישוב לגדל ולטפח גידולים איכותיים בסביבת ביתו.

גדות גרדן, מהווה כיום מטרייה לתחומים רבים בתחום הגינון והתברואה הביתית ומנגישה את כל הידע שנצבר במשך עשרות שנים מהחקלאות המקצועית אל הגינון הביתי.

הניסיון הרב מאפשר לנו הנגשת תכשירי הגנת הצומח דישון והזנה אשר צלחו בענף החקלאות ומוכרים בסקטור זה והנגשתם לכל בית, גינה ומרפסת בציבור הרחב.

אתר גדות גרדן מאפשר לכל אדם את האפשרות לרכוש זרעים, תכשירי הזנה ודישון, ולשמוע על פתרונות בגינון והדברה, ולהוות פלטפורמה נוחה לרכישת התכשירים מבלי לצאת מהבית.

בדגש על איכות בסטנדרט מקצועי כפי שניתנת לחקלאי ומהיום מונגשת לכלל. היתרון הגדול הוא שבקליק אחד ניתן לקבל את כל “שרשרת הגידול”, מהזרע ועד לצלחת.

באתר תוכלו למצוא זרעים מגידולים שונים ומזנים מובחרים בעלי אחוזי נביטה גבוהים שיכולים להתאים לרוב מצעי הגידול. תכשירי הזנה המעודדים צימוח ופריחה ותכשירי הגנת הצומח, להגנה על הגידול מפני מזיקים ומחלות.

ועוד תכשירים מגוונים וחומרים מעולם הצומח בזמן קצר ובלי לצאת מהבית. המוטו שלנו הוא שגם “חקלאות ביתית” יכולה להצליח אם משתמשים בתכשירים הנכונים. כל אדנית בכל מרפסת יכולה להניב לנו כיום את התצרוכת הביתית עם מעט השקעה ושימוש בתכשירים נכונים ואיכותיים. הסלוגן שמלווה אותנו הוא “מביאים את חקלאות השדה אליך הביתה”. כל אחד ואחת יכולים לקיים בביתם ובגינה הפרטית שלהם חקלאות ביתית שכוללת גידול ירקות, פירות ומזון מן הטבע. הצלחנו בתחום החקלאי וכעת אנו מנגישים את הידע והתכשירים המקצועיים כדי להפוך כל אדם ממגדל חובבן למגדל מקצועי ולייצר תוצרת איכותית בתנאי הבית והגינה בהצלחה רבה.

טיפים לגידול

בחירה של זרע – החלק הראשוני החשוב בגידול ביתי הוא זרע איכותי אשר יינבט בהצלחה ויהווה בסיס יציב במהלך גידולו. בחירה של גידול ירק בתנאי סביבה ביתיים דורשת חשיבה בטרם המעשה. המשמעות היא לבחור גידול הנכון לתקופה בה אנו נמצאים, וזאת כדי לייצר תנאים לנביטה מיטבית וליצירת צמח בריא ומניב. יש לזכור כי לכל גידול יש את עונת הזריעה המומלצת בעת גידולו וישנה עונה המיועדת לקטיף היבול.

מומלץ לקרוא בטרם הבחירה, מהי העונה המומלצת לזריעה. מרבית האנשים כיום מגדלים וצורכים עשבי תבלין בביתם. היופי בדבר הוא שבמקום לרכוש עשב תבלין אשר לרוב איננו עושים בו שימוש מלא, והוא נרקב במקרר, אנו קוטפים אותו רענן וטוב לשימוש ובמידה הנכונה. מה גם שקיים העונג בגידול ביתי, פרי יצירתנו, טרי, בריא ומצוין לאכילה. בסל הזרעים שמציעים בחברה, קיים מגוון רב של עשבי תבלין, ביניהם זני חסה שונים ועלי בייבי למיניהם המתאימים לגידולים ביתיים וגידולם מוצלח ביותר.

בחירת מיקום הגידול והשקיה מבוקרת – בחירת מיקום הגידול לעתים היא קריטית. רצוי לגדל צמחים למאכל בסביבה מוארת ושמשית חלקית ובתנאי השקייה סבירים ולא מוגזמים. למרות תפיסתנו, השקיית יתר גורמת לריקבון ולתמותה של הצמח ולכן העדיפות היא להשקות פעמיים עד שלוש פעמים בשבוע, וזאת בהתאם לגודל השתיל, כלי הקיבול שלו והנחיות הגידול.

דישון והזנה – גורם חשוב בעידוד צימוח. יש לקחת בחשבון כי תנאי מזג האוויר משפיעים על אופן גידול הצמח. לרוב בחודשי הקיץ, הצמחים סובלים מעקת חום ולכן מגיבים בהתאם. לפיכך, רצוי לדשן את הצמחים בקיץ יותר מהרגיל ולעומת זאת, בחורף, ניתן לדשן פחות.

מחסורי קרקע – יש לזכור כי הקרקעות ואדמות הארץ דלות ולוקות במחסורים ולכן כשאיננו מדשנים הגידולים נראים “עייפים” ומתפתחים בצורה איטית ולעתים גם אינם מתפתחים כלל.

דשנים וחומרי הזנה עוזרים מאד לצמח להתקיים, לגדול ולפרוח גם בתנאי מזג אוויר קשים. כמו כן, ברזל הינו יסוד הזנה ומוטיב חשוב בהתפתחות הצמח וגם אותו רצוי למנן יותר בקיץ ופחות בחורף על מנת לעזור לצמח להתמודד עם תנאי מזג אוויר שונים ומורכבים.

הדברת מזיקים ומחלות בגינה הביתית – חשוב לזכור כי גידולים ביתיים גדלים בתנאים מבוקרים ולכן סובלים הרבה פחות ממחלות/חרקים לעומת החקלאי, לכן, יש להעדיף להשתמש תכשירים “רכים” ובעיקר אורגניים להגנת הצומח וזאת בשל התנאים המגוננים שקיימים בסביבה הביתית ולמען בריאותנו.

חשוב לציין כי לא כל תכשיר המצוין כ”אורגני” הוא אכן כזה. כדי לבדוק זאת בוודאות ניתן להיכנס לאתר “משרד החקלאות” לרשימת התכשירים המאושרים בחקלאות אורגנית.

כל שנותר לנו הוא להזמין אתכם לצלול לאתרנו ולרכוש ממוצרנו, ולאחל לכם בהצלחה בגידול הבא…

0