משלוח חינם בקנייה מעל ₪249  |  10% הנחה לנרשמים חדשים לאתר! להרשמה >

זרעים לקיץ

זרעים לגידול בתקופת הקיץ

כאשר מתכוונים לרכוש זרעים לקיץ, חשוב לבדוק מראש אילו זנים של צמחים מתאימים לגידול בעונה זו.מן הסתם, לא כל זרע יצליח לנבוט בעונה הזאת של השנה, וייתכן מאוד שהשקעה לא נכונה תותיר את הגנן החובבן מאוכזב. הלחות והחום בקיץ הישראלי עלולים מצד אחד להקשות על צמחים מסוימים, אך מצד שני ישנם סוגים שונים של צמחים שמזג האוויר הזה מיטיב עמם מאוד.

לאחר שמבינים אילו זרעים מתאימים, יש לבחור בסביבה מתאימה לגידול, וזאת כמובן בהתאם למקום המגורים.בין אם מדובר בגינה או במרפסת, יש לדאוג להשקיה לפי ההוראות וכן לכמות שמש מספקת. תבלינים לדוגמה, יתאימו יותר לגידול על במרפסת או על אדן החלון; ירקות יתאימו יותר לזריעה בגינת ירק. למי שיש חצר גדולה יכול אף לרכוש זרעי אבטיח סידלס. אין תענוג גדול יותר מלראות את הירק הגדול הזה הולך ותופח בגינתך ולאכול ממנו.

בין התבלינים המומלצים לגידול בקיץ נמצא את הבזיליקום הריחני, האורגאנו והפטרוזיליה. העגבנייה, הקישוא והפלפל הינם בין הירקות המומלצים לגידול בחצר או בגינה בעונה החמה של השנה.

 

כמה עולים זרעים של קיץ?

מחירם של זרעי קיץ משתנה מצמח לצמח, ועלותם נעה בין 12.50 ₪ ל – 15 ₪. מחירם של מרבית זרעי הקיץ הסטנדרטיים קרובה יותר ל 12.50  ₪ וזאת בהמשך לכמות הזרעים בשקית.

 

אז איך משיגים זרעים שמתאימים לקיץ?

כדי להזמין זרעים ואף לקבל ייעוץ והסבר בחינם על איך לגדלם ולדאוג שיהפכו לצמחים חזקים ואיתנים, תוכלו להיכנס לאתר האינטרנט שלנו  GADOT Garden דרך הקישור שכאן, ובכך ליהנות מכל האיכות והידע שאנחנו יודעים להציע.

מלבד הזמנה של זרעים, תוכלו למצוא גם חומרי הזנה ודישון אורגנים אשר יעזרו לכם להשיג את התוצאות הטובות ביותר, תוך שמירה על סטנדרט מקצועי גבוה ובזמן המהיר ביותר.