משלוח חינם בקנייה מעל ₪249  |  10% הנחה לנרשמים חדשים לאתר! להרשמה >

תערובת אדמה לשתילה מחיר

כיצד נקבע מחירה של תערובת שתילה

תערובת שתילה מאפשרת לכם לייצר עבור הצמח החדש שאותו אתם רוצים לשתול, את התנאים האידיאליים עבורו. היא משמשת כמצע המיטיב עם הצמח ומאריך את חייו, גם כאשר סביבתו איננה בהכרח אידיאלית עבורו, כגון: חום קיצוני, קור, עודף של מים ועוד. אם אתם מתעניינים בהזמנת תערובת שתילה, מחיר יהיה וודאי פרמטר חשוב שתרצו לבחון, לצד איכות המצע וכמותו. כאשר עוסקים בנושא תערובת לשתילה, מחיר המצע מושפע מפרמטרים שונים. הכמות/גודל השק, איכות המצע וכמובן גם מידת ההתאמה של המצע לצמח מבחינת מפרט הנתונים של התערובת. תערובת שתילה איכותית היא השקעה נכונה.היא מציעה תנאים איכותיים וטובים לצמחים שבגינה, על שלל סוגיהם: צמחי נוי, פרחים, עצי פרי,ירקות וצמחי תבלין מסוגים שונים.

כדי לדעת מהו מחיר הוגן לרכישת תערובת שתילה, מומלץ מאד לערוך סקר שוק ובמקביל להתייחס לנקודות המשפיעות בהכרח על המחיר. בכל הקשור לרכישה של תערובות לשתילה מחיר גבוה יעיד לרוב על איכות גבוהה, ועל יכולתו של אותו מצע להתאים במדויק לצרכיו של הצמח שאותו אנו שותלים. לכן, כדי ליהנות מיתרונותיה של תערובת השתילה, כדאי מאד שלא להתפשר ולא להתפתות לחפש את הזול ביותר. ההשקעה הראשונית בהחלט משתלמת והיא זו שתבטיח את יכולתו של הצמח החדש להיקלט כהלכה ולצמוח בריא וחזק.

מחפשים תערובת איכותית לשתילה? גדות גרדן היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. באתר של גדות גרדן תמצאו מגוון רחב של תערובות לשתילה במחירים משתלמים. לסקירת כלל האפשרויות הללו, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים ומענה לכל שאלה, התקשרו אלינו לטלפון 08-3760887.